اینتل معاون مدیریت و مدیر جدید بخش بازاریابی خود را معرفی کرد

اینتل به تازگی اعلام کرده که Karen Walker با تجربه ای بیش از بیست سال در بخش مدیریت فروش به تیم آنها اضافه شده است. Walker بر اساس اعلام اینتل به عنوان معاون جدید مدیر کار خود را آغاز خواهد کرد. او در کنار این سمت، مدیر جدید بخش بازاریابی نیز خواهد بود. او کار خود را در روز 23 ماه اکتبر آغاز خواهد کرد.

او با بر عهده گرفتن این سمت‌ها، وظیفه نظارت روی بازاریابی جهانی و قدرتمند تر کردن برند اینتل را بر عهده خواهد داشت. او همچنین باید به استراتژی‌های اینتل قدرت بخشیده و باعث ایجاد فرصت‌های جدید در بازار‌های موجود شود. اینتل در نظر دارد که Karen با فعالیت‌های خود تقاضا برای خرید محصولات اینتل را به صورت جهانی افزایش دهد. Bob Swan مدیرعامل فعلی اینتل در مورد پیوستن Karen Walker به تیم آنها گفت:« Karen واقعا یک مدیر بازاریابی در سطح جهانی است. او تجربه بسیار خوبی در رابطه با مشتری‌های بسیار ارزشمند ما دارد و می‌تواند نیازهای آنها را به درستی درک کند. او همچنین درک درستی از بازار دارد و می‌تواند حدس بزند که مشتری‌های ارزشمند ما چگونه به موفقیت خواهند رسید. ما از اینکه Karen به تیم مدیریت اینتل اضافه شده است بسیار خوشحالیم.»

باید گفت که Walker از شرکت Cisco به اینتل اضافه شده است. او در شرکت Cisco نیز از سال 2015 تا به امروز وظیفه مدیریت بازاریابی را بر عهده داشته است. او در این مدت توانسته تا Cisco را به شرکتی چند کاره تبدیل کند که به فروش نرم‌افزار، سخت‌افزار، سرویس‌ها و راهکارهای مختلف می‌پردازد. ایجاد تغییرات در ساختار و برنامه‌های شرکت Cisco باعث شد که برند این شرکت با افزایش ارزش روبرو شود. Walker در مورد پیوستن به اینتل گفت:« اینتل یکی از شرکت‌های بسیار شناخته شده در دنیا است که می‌تواند فرصت ها را به درآمدزایی تبدیل کند. اینکه اینتل یکی از شناخته‌ شده ترین برند‌های دنیا است می‌تواند گویای قدرت آنها باشد. من بسیار به آینده امیدوارم و دوست دارم با پیوستن به اینتل آینده دنیای تکنولوژی را رقم بزنیم.» لازم به ذکر است که Walker قبل از پیوستن به Cisco در شرکت HP فعالیت می‌کرد.