فروشگاه سرور رایان پژواک

شرایط و ضوابط سفارش کالا و خدمات شرکت رایان پژواک

توافق نامه کاربریاستفاده شما از فروشگاه رایان پژواک و سفارش كالا یا خدمات از این پایگاه، به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد: . خرید كالا یا خدمات از فروشگاه رایان پژواک بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
. كالا یا خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است.
مالکیت معنوی اطلاعات موجود و هر گونه استفاده از محتويات فروشگاه فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین فروشگاه رایان پژواک امکان پذیر خواهد بود.
. براى اخذ اجازه کتبی لطفا با ما تماس بگيريد. نقل قول از محتويات فروشگاه رایان پژواک برای فروشگاه ها و وبلاگ‌های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می‌کنند، با ذکر منبع مجاز است.
. كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه رایان پژواک ، مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی كالا یا خدمات را دنبال نکنند.
. كاربران هنگام سفارش كالا یا خدمات ملزم هستند اطلاعات صحيح و كامل را در پایگاه درج نمایند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد و عواقب ناشی از آن به صورت مستقیم متوجه خریدار است.
. فروشگاه رایان پژواک هيچ گونه مسئوليتي در مورد حوادثی که ناشى از عوامل خارج از سیطره مدیریت این سایت هستند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی‌پذیرد.
. تمام ابزاری که در فروشگاه رایان پژواک با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می‌شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا یا خدمات باشد. فروشگاه رایان پژواک هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام‌های کاربران نمی پذیرد.
. تمام شرایط و خدمات فروشگاه رایان پژواک برمبنای آخرین سیاست‌های این فروشگاه شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار فروشگاه مندرج می گردد.
. ارتباط فروشگاه رایان پژواک با کاربران، فقط از طریق سایت رسمی این فروشگاه بر قرار می‌گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (همانند آدرس، تلفن، ایمیل و ...) صورت می‌پذیرد. فروشگاه رایان پژواک به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فناوری‌ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.
ارتباط مستقيم با کاربران. فروشگاه رایان پژواک به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت از كار ما حاصل نشده است لطفا مراتب را از طریق صفحه تماس با ما  و یا نظر دهی در مورد هر محصول یا خدمت به ما اطلاع دهید.
ضمنا کاربران گرامی می‌توانند در هر زمان كه مايل باشند پرسش‌های خود را به يکی از روش‌های ذکر شده در بخش تماس با ما فروشگاه رایان پژواک برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.
شرایط و فرایند فروش کالا. فروش كالا یا خدمات بر مبنای نوع، تعداد و مقداری صورت می‌گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در سایت فروشگاه رایان پژواک درج نموده است.
. فروشگاه رایان پژواک به هنگام تائید سفارش كالا یا خدمات، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می‌رساند.
. تمام قیمت ها به روزرسانی می شود.
. ارزش كالا یا خدمات سفارش داده شده طبق فهرست قیمت فروشگاه رایان پژواک محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده، هزینه ارسال و بیمه کالا به ارزش کالا افزوده خواهد شد که به عهده خریدار است.
. مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه رایان پژواک درج شده و فروشگاه رایان پژواک به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت شیوه های معین ارسال کالا یا انجام خدمات (از جمله هزینه های مربوطه) ، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

فارسی سازی شده توسط داینامیک فرمریمورک.